Rondex Balata Kullanıcı Düşünceleri

İlk defa özel aracıma Rondex balatası taktırdım. Aslında başka bir marka taktıracaktım ama o marka yoktu. "Rondex var şu anda" dediler. İyi ki taktırmışım.

40.000 km yol yaptım ve balatanın neredeyse yarısı hala duruyor. Üstelik ses ve koku anlamında hiçbir sıkıntı yok. Çok memnunum. Yedek bir takım daha aldım, değiştirmem gerektiğinde bulamam diye.

Nejat B. İstanbul / Türkiye

Bostancı oto sanayi de özel servise gittim, aracımın fren balatasının değiştirilmesi için. Bana servis yetkilisi uzun ömürlü balata olarak Rondex’i önerdi.

Bunun üzerine ellerinde şu an kalmadığını belirttiler istediğim modelin, fabrikayı direk arayarak bu bölgede en yakın bayinin detaylarını istedim ve Kartal bölgesi'ne giderek istediğim modelin balatasına ulaştım. Balatanın performansından çok memnunum.

Erhan G. İstanbul / Türkiye

Ben bir taksi şoförüyüm. Şu ana kadar kullandığım balatalar içinde memnun kaldığım balatalardan biri Rondex markalı balatanızdır. Ayrıca fiyat olarak da çok uygun, bu nedenle belki bulamam diye bagajımda balatanızdan 10 takım devamlı bulunduruyorum. Özenli çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Fehmi K. İstanbul / Türkiye


Footer test